Adam Plachetka, Welcome

Home Page Billboard

Adam Plachetka
Plachetka v titulní roli hýří hlasem i temperamentem – Harmonie

Featured content

Palais Garnier Paris
Rossini: La Cenerentola
Alidoro
Palais Garnier Paris
Rossini: La Cenerentola
Alidoro
Palais Garnier Paris
Rossini: La Cenerentola
Alidoro
(937) 448-9276

V září bylo v Národním divadle pokřtěno nové CD Kateřiny Kněžíkové a Adama Plachetky s názvem Každý jen tu svou. Kmotrem alba se stal Ondřej Havelka. Desku vydalo vydavatelství Radioservis a posluchači na ní najdou árie a dueta z oper Bedřicha Smetany a Antonína Dvořáka. Nahrávka vznikla ve studiu Českého rozhlasu za doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou Ondreje Lenárda. 

Co si nenechat uniknout v sezóně 2018/2019

Co si nenechat uniknout v sezóně 2018/2019

Většina promotérů již zveřejnila program na nadcházející sezónu. Rádi bychom Vám proto nabídli shrnutí toho, kde bude možné Adama vidět a slyšet. 

Po skončení Salcburského festivalu čeká Adama nová inscenace Libuše v Praze, v níž se představí jako Přemysl. Následně bude k vidění v Å™íjnu a v listopadu ve Vídni jako Chorébe v nové produkci Berliozových Trójanů. Před Vánocemi bude Adam debutovat v Paříži jako Alidoro v Rossiniho Popelce. Po novém roce se vrátí do Vídně jako Figaro v Lazebníku sevillském, Alidoro, Dulcamara v Nápoji lásky a Leporello v Donu Giovannim. Jako Leporello se opět představí i v Metropolitní opeře v New Yorku. Sezónu pak uzavře v Praze jako hrabě ve Figarově svatbě a Vladislav ve Smetanově Daliborovi, a ve Znojmě v titulní roli Händelova oratoria Saúl. Scénickému provedení ve Znojmě budou předcházet koncertní provedení Saúla v Brně a v Praze v průběhu sezóny. 

Na koncertních jevištích se Adam také představí v Bratislavě a v Lublani (Dvořák: Svatební košile), v Salcburku (Mozart: Rqeuiem), v Istanbulu (Bruckner: Te Deum, Brahms: Deutsches Requiem), v Praze (Fauré: Requiem) a na Smetanově Litomyšli. 

Foto: Marek Olbrzymek

Zahájen předprodej na Händelova Saúla ve Znojmě

Zahájen předprodej na Händelova Saúla ve Znojmě

V minulých dnech byl spuštěn předprodej vstupenek na scénickou produkci Händelova oratoria Saúl na Znojemském hudebním festivalu. 

Na Äervenec roku 2019 se chystají tři představení nové inscenace v režii Tomáše Pilaře pod taktovkou Romana Válka. V hlavních rolích se objeví Adam Plachetka, Andreas Scholl, Natalia Rubiś a Krystian Adam.

Nenechte si ujít zajívavý titul v jedinečném prostředí jízdárny Louckého kláštera ve Znojmě. 

Vstupenky na představení 27. července jsou k dispozici zde.

Vstupenky na představení 28. července jsou k dispozici zde.

 

Shopping promotion

Social

Contact information

cancer (Joel Thomas)
Zastoupení pro svět mimo ČR a SR
(410) 330-2513
+44 (0)20 7400 1739

Camerata - Artists Management (Martina Straková)
Zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku
5199197322
+420 776 356 689

Copyright