Fabryka Pana Grafika - Firma reklamowa - reklama zewnętrzna, poligrafia, oklejanie pojazdów, kasetony, Wieliczka, Kraków

Firma

kilka słów fabryce

Firma powstała w 2014 roku jako efekt wieloletniego doświadczenia w projektowaniu grafiki, przygotowywaniu materiałów drukowanych oraz zdobywaniu wiedzy w pracowniach zajmujących produkcją reklam pod wieloma postaciami.

Od początku działalności Fabryka Pana Grafika kładzie nacisk na doskonałą jakość produktów. Kreatywne rozwiązania i indywidualne podejście do każdego zlecenia to najważniejsze cele firmy. Cechuje nas dbałość o szczegóły i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zajmujemy się dostarczaniem gotowych produktów reklamowych dla klientów biznesowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i szerokim wachlarzem możliwości. Systematycznie podnosimy swoje umiejętności, aby móc oferować jeszcze lepsze produkty.


Co wyróżnia Pana Grafika?


Bardzo dobry kontakt i doradztwo
Indywidualne podejście do zleceń
Doskonała jakość

Oferta

produkty i usługi

Aby sprostać wymaganiom klienta możemy zrealizować nawet całkiem nietypowe zamówienia. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wyzwania. Chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru i doradzimy optymalne rozwiązanie.

Swoją ofertę kierujemy głównie do firm. Wykonujemy produkty na potrzeby reklamy zewnętrznej, dostarczamy materiały drukowane, oklejamy pojazdy i witryny, oferujemy reklamy świetlne oraz produkty pod wieloma różnymi postaciami. Realizujemy pojedyncze oraz kompleksowe zlecenia.

Dzięki sprawdzonym dostawcom oferowane usługi i produkty charakteryzuje wysoka jakość i bogate wzornictwo.Reklama zewnętrzna

Tablice reklamowe, billboardy, potykacze, banery, tabliczki, stojaki prezentacyjne i każda inna forma reklamy zewnętrznej. Oferujemy także podłoża reklamowe imitujące asfalt, przeznaczone do salonów i na targi motoryzacyjne.


Poligrafia

Najpopularniejsze materiały drukowane począwszy od wizytówek, poprzez ulotki, plakaty, a na wydrukach wielkoformatowych kończąc. Oferujemy również druk na folii samoprzylepnej, tworzywach sztucznych i innych materiałach.


Litery przestrzenne

Litery 3D ze styroduru malowane na wybrany kolor oraz litery blokowe podświetlane diodami LED. Najbardziej efektowna forma reklamy.


Serwis reklam

Naprawa uszkodzonych nośników, wymiana elementów, przeklejanie folii, odświeżanie starych reklam w przypadku, gdy nadają się jeszcze do naprawy.

Realizacje

rzeczy od pana grafika

917-645-2782
3124806561
9899859551
(972) 944-3720
2175234547
613-557-4658
turment

Nowości

co w trawie piszczy

Luty miesiącem darmowej dostawy

Dodano 1 lutego 2015


Zamów w lutym dowolne materiały drukowane z produktów objętych (925) 304-9958, a dostarczymy je całkowicie za darmo! Wszystkie paczki dojadą do Ciebie kurierem bez dodatkowych kosztów.

Dlaczego tak tanio? Ponieważ chcemy zaoferować Ci jeszcze lepsze warunki współpracy! Możesz dzięki temu sprawdzić nasze usługi oraz porównać produkty z konkurencją. Zależy nam na jakości oraz Twoim zadowoleniu!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Odpowiemy na każde pytanie i pomożemy wybrać odpowiedni produkt.

Gadżety reklamowe z firmowym logo

Dodano 3 stycznia 2015


Gadżety reklamowe cieszą się nieustannym zainteresowaniem wśród wielu firm. To świetna okazja
do promocji swojego produktu lub marki za relatywnie niewielkie pieniądze.

Możliwości jest naprawdę dużo. Bogata oferta produktów reklamowych pozwala na dopasowanie konkretnego gadżetu do własnych potrzeb. Wzornictwo, kolorystyka
i różne opcje samego nadruku dają ogromny wachlarz rozwiązań. Bardzo duży przedział cenowy pozwala na wybór gadżetu na miarę możliwości konkretnej firmy.

Jakie gadżety są najpopularniejsze? Największym zainteresowaniem cieszą się produkty drobne, które nie wymagają wielkiego nakładu finansowego. Wszystko zależy też od przedsiębiorstwa i wizji promocyjnej w danej firmie,
a nawet konkretnego zapotrzebowania na dany produkt.

Komu oferować gadżety? To zależy od klienta docelowego. Wielu potencjalnych klientów ucieszy się z drobnego gadżetu na targach brażnowych. Miłym upominkiem będzie dodanie ekskluzywnego produktu do dużego zamówienia kontrahenta. Świąteczne prezenty, akcje promocyjne, czy nawet gadżet reklamowy wysłany w ramach dobrej współpracy zawsze jest miłym gestem i poprawia wizerunek wśród konkurencji.

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera!

Bez obaw. Szanujemy Twoją prywatność i nie wysyłamy SPAMu. Jeśli będziesz chciał zrezygnować możesz to zrobić w każdej chwili!

Kontakt

zadzwoń lub napisz

Złóż zamówienie telefonicznie lub mailowo
od poniedziałku do piątku w godzinach
8:00 - 16:00!

Fabryka Pana Grafika
Tomaszkowice 64
32-020 Wieliczka
tel. kom. 504 927 059

email: kontakt@fabrykapanagrafika.pl

Produkty i usługi wyceniane są indywidualnie po przesłaniu projektu lub wizualizacji.


dowiedz się więcej

ground yew