Svatební dekorace, svatební výzdoba

Showroom Kristenova 5, Brno. Schůzky se svatební koordinátorkou po dohodě na čísle 739 411 966, Jolana Kožíšková. Velký výběr zboží - svatební půjčovna, svatební výzdoba, svatební dekorace. Poslední termíny pro realizování svateb a výzdob v sezóně 2018.

U nás naleznete největší výběr v oboru svatební dekorace a svatební výzdoba. V nabídce jsou rovněž svatební oznámení, snubní prsteny, svatební dekorace na auto, dárky pro svatební hosty, půjčovna luxusních svatebních doplňků, půjčovna dekorací.


Svatební dekorace


scandium pro nazdobení obřadního místa. Můžete si také vybrat některý z našich svatebních setů a ušetřit peníze i čas.


Svatební oznámení - aktuální designová kolekce. Levné a stylové, jednoduchý ale příjemný design. Originální svatební oznámení v nabídce pouze u nás!


Centrum svatební dekorace - největší výběr dekorací pro svatební výzdobu.  Jakékoliv doplňky či dekorace vyrobíme na míru vaší výzdobě.


Zajistíme veškeré svatební dekorace a realizujeme vaši svatební výzdobu po celé ČR. Ukázky naší svatební tabule naleznete ve 787-530-4725, kde kromě námi nazdobené svatební výzdoby uvidíte i naše svatební oznámení


Možnost zapůjčení nádherných 303-286-9708 z bílého saténu, pouze 40kč! Stuha v barvě dle vašeho přání! Množstevní slevy, svatební dekorace na auto


Svatební dekorace


Nehtový design, fotograf, hudba, párty doplňky, originální svatební knihy hostů a alba a leporela


Svatební dekorace


U nás najdete spoustu originálních produktů svatební výzdoby, které sami vyrábíme, a neseženete je proto nikde jinde! Nabízíme např. 903-424-5235, vašimi jmény a datem svatby. Soustředíme se také na produkty svatební zábavy a dárky pro novomanžele - lampióny štěstí, balónky, svatební alba, fotorámečky, štrasové soupravy, svatební dekorace na auto


Novinky a nejčerstvěji zařazené svatební dekorace: Svatební oznámení - originální motivy pouze na Nejkrasnejsi-svatba.cz! Snubní prsteny od českého výrobce, exkluzivně pouze v našem svatebním e-shopu. SLEVA SVATEBNÍ ORGANZY od 79 Kč - více než osmdesát barev a odstínů!


Pro zákazníky ze Slovenska nyní možnost platit přímo v Euro na náš slovenský účet bez poplatků za mezinárodní mezibankovní převod!


Prohlédněte si fotogalerii našich produktů a svatebních dekorací na Facebooku a staňte se našimi fanoušky :-)

Nejkrásnější svatba - Facebook prezentace